• Zazvonil zvonec a školskému roku je koniec...

•                                       Posledný stisk ruky,
            úsmev na rozlúčku
            alebo slzy možno, snáď,
            veď posledný raz
            chytíme do rúk kľučku,
            ktorú sme stlačili tisíckrát.

Posledný júnový deň patrí hlavne deviatakom, ktorí sa lúčia so základnou školou.  Nebolo tomu inak ani tento rok, kedy sa s nami lúčili naši Námorníci.  Rozlúčka začala príhovorom pána riaditeľa, ktorý poprial našim žiakom veľa šťastia na novej etape života. Hoci sa im niečo pekné končí, veríme, že im niečo pekné i začína. Milí naši deviataci, prajeme    Vám, aby Vaša plavba životom bola úspešná, nech Vás na konci Vašej cesty čaká ostrov šťastia.

• Návšteva útulku Žiarsky chlpáč

• Minulý týždeň vo štvrtok sme sa rozhodli so žiakmi 7. a 8. ročníka navštíviť útulok pre psov - Žiarsky chlpáč. Dostali sme na venčenie 7 psíkov napr. Baka, Spike, Ginny a obľúbenú Dominiku. Psíky boli milé a bezproblémové. Prešli sme sa na Šibeničný vrch, čiže sme to spojili aj s menšou turistikou. Lúčenie bolo ťažké, ale sľúbili sme psíkom, že prídeme zas 🤗🥺🐾.

• Stolný tenis chlapcov

• Tak ako minulý rok, s chlapcami z 2. stupňa sme zorganizovali turnaj v stolnom tenise. Stolný tenis je veľmi obľúbený u žiakov, nevedia sa ho nasýtiť ani cez prestávky.

Víťazmi turnaja sa stali:
            1. miesto: Šimon Mališ
            2. miesto: Alex Husárik
            3. miesto: Maroš Kaločaj
            Ostatným chlapcom ďakujeme za účasť a budeme sa tešiť o rok!